Exceptional Style Nonstop Luxury

  • 115 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki

3-pokojowy apartament Exceptional Style Nonstop Luxury Marrakesz leży 2 km od takiego miejsca kultu jak Meczet Księgarzy oraz oferuje przechowalnię bagażu. Apartament o powierzchni 115 m² może pomieścić do 7 osób i oferuje wynajem rowerów i samochodów.

W tym apartamencie jest 2 lazienki. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym tarasowi i prywatnemu basenowi kąpielowemu, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Apartament Exceptional Style Nonstop Luxury dysponuje również tarasem z widokiem na ogród.

Obiekt noclegowy jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Pałac el-Badi znajduje się 10 min drogi samochodem od tego apartamentu, natomiast Ogród botaniczny Le Jardin Secret jest w 3 km. Do centrum Marrakeszu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. W malej odległości od apartamentu Exceptional Style Nonstop Luxury leży K club. 25 min pieszo dzieli obiekt od stacji kolejowej Dworzec owy.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Exceptional Style Nonstop Luxury Marrakesz
Appartement Prestigia Marrakech Maroc Golf Piscine
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Appartement Prestigia Marrakech Maroc Golf Piscine

392 m od nieruchomości
Cozy RC golf view pool&Atlas fiber optic 2 bedrooms
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozy RC golf view pool&Atlas fiber optic 2 bedrooms

455 m od nieruchomości
Jade Prestigia Golf
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Jade Prestigia Golf

9.1
Wspaniały 80 opinii
550 m od nieruchomości
USD 221 USD 199
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Menara
    2,6 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy
    2,9 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Przechowalnia bagażu

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny
    • Ogród
    • Sprzęt do barbeque

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Taras
    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Pomieszczenia dla niepalących

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Exceptional Style Nonstop Luxury można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością apartament Exceptional Style Nonstop Luxury pozwala na zwierzęta.
    • Czy w apartamencie Exceptional Style Nonstop Luxury jest kuchnia?
      W apartamencie Exceptional Style Nonstop Luxury goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty i lodówkę.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Menara
    2,6 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy
    2,9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Exceptional Style Nonstop Luxury Marrakesz

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij